Kontaktujte nás : pondelok-piatok 9.00 - 16.00

Tieniaca technika

Kombinovateľná. Integrovaná. Pestrá.

Systémy na ochranu pred slnkom a hmyzom dotvárajú okno na funkčnú jednotku a podporujú dizajn fasády domu. Prepojte Vašu tieniacu techniku s I-tec SmartWindow a vychutnajte si komfort automatických funkcií ako aj pohodlné riadenie cez smartfón alebo tablet.Vonkajšie žalúzie

Optimálne ovládanie a nastavenie svetla a tepla vďaka nastaviteľným lamelám, na želanie s reguláciou denného svetla RETROLux. Kombinovateľné s ochranou proti hmyzu.

Ochrana proti hmyzu

Pevný, otváravý a posuvný rám alebo rolovací systém. Kombinovateľné s tieniacou technikou.

Posuvné rámy

Posuvný rám pre ochranu proti hmyzu. Kombinovateľné s tieniacou technikou.

Ďalšie možnosti:

Zdvojené okno: Integrovaná slnečná a pohľadová ochrana medzi tabuľami skla – podľa výberu žalúzia, plisovaná roletka alebo dvojito plisovaná roletka Duette®, na želanie s energeticky sebestačnou tieniacou technikou (I-tec Tienenie).

Predokenná vonkajšia žalúzia: Optimálne ovládanie a nastavenie svetla a tepla vďaka nastaviteľným lamelám. Kombinovateľné s ochranou proti hmyzu.

Predokenné rolety a nadokenné minirolety: Voľné alebo kompletne namontované na okne. Kombinovateľné s ochranou proti hmyzu.

Okenice: Z hliníka, s mnohými možnosťami stvárnenia. Kombinovateľné s ochranou proti hmyzu.Máte otázky? Volajte 0904 703 341