Kontaktujte nás : pondelok-piatok 9.00 - 16.00

Okná

Aby ste našli pri množstve riešení Vašich okien správny tvar, farbu a materiál, ktorý presne spĺňa Vaše požiadavky na architektúru, dizajn a komfort, môžete si vybrať z troch rôznych Internorm – štýlov dizajnu:

Dizajn INTERNORM STUDIO

Dizajn okien STUDIO svojim stvárnením sleduje puristické línie. Svojou avantgardnou rečou tvarov a redukovaným spracovaním je tento štýl veľmi nekonvenčný. Smer určujúca architektúra, čisté tvary a redukovaný dizajn tvoria estetické bývanie a odzrkadľujú individuálny koncept života.

Dizajn INTERNORM HOME PURE

Dizajn okien HOME PURE spĺňa nároky moderného a priamočiareho štýlu. Vytvára presvetlené priestory k bývaniu. Jasné, presvetlené miestnosti poskytujú pre Vás a pre Vašu rodinu priestor na realizáciu. Váš životný štýl sa vyznačuje vysokou kvalitou a dizajnom.

Dizajn INTERNORM HOME SOFT

Okná dizajnu HOME SOFT pôsobia sympaticky a útulne. Ponúkajú rozmanité možnosti stvárnenia – od elegancie po hravosť. Sú pre Vás, ak kladiete veľký dôraz na vysokú kvalitu života, domácke pohodlie a Váš vlastný domov je pre Vás útočiskom pred všedným dňom.

Dizajn INTERNORM AMBIENTE

Štýl AMBIENTE sa vyznačuje tradičnými formami – nadčasovou klasikou a eleganciou. Kompozícia je pritom bohato stvárnená a poskytuje domáci komfort. Exkluzívny, vkusný štýl bývania ambiente podčiarkuje osobitý charakter Vášho domova a Váš vysoký životný štandard.

Hliníkové okná

Ponúkame hliníkové okná elektrostaticky práškované. Rôzne farby. Imitácia drevených štruktúr.Máte otázky? Volajte 0904 703 341